אהבתם? חושבים שהמידע יעזור לאחד החברים שלכם? שתפו!

קיימים מגוון תכשירים ותכשירי איפור כדי להסתיר צלקות אקנה אך לאחרונה, חנויות קוסמטיקה רבות מוכרות מוצר בשם "דרמה רולר" או באנגלית "Derma Roller" שיכול לפתור לכם את הבעיה אחת ולתמיד.  דרמה רולר, הינו כלי בעל מחטים רבים הנועד לפצוע את השכבה העליונה של העור, על מנת ליצור מצב של שליחת קולוגן אל פני העור וליצור החלמה של פני השטח של העור. מחקרים רבים התבצעו סביב הנושא והעלו תוצאה חד משמעית: זה עובד. שימוש בדרמה רולר אכן מעודד את חידוש העור ומעלים צלקות.

71XLdcZ-gaL._SL1500_-300x225 האם דרמה רולר ביתי יכול להעלים צלקות אקנה?

איך דרמה רולר עובד?

מאות המחטים (שבאים במגוון אורכים, בדרך כלל 0.3 מילימטר עד 3 מילימטר) מתגלגלים על פני העור ופוצעים את צלקות האקנה ואת העור שמסביבם, מעודדים את זרימת הדם אל האזור ויוצרים מצב של פציעה מדומה אשר הגוף שולח חומרים מתקנים אליה על מנת לחדש את הרקמה הפצועה. אותם הצלקות לאט לאט יעלמו מאחר והגוף "מבין" כי השכבה באזור פצועה וצריכה להתחדש כל פעם מחדש.

איך להשתמש בדרמה רולר על הפנים?

חשוב לזכור כי הפנים מלוכלכות מאוד, לכן חשוב לרחוץ את הפנים, הידיים ולחטא עם אלכוהול את הדרמה רולר עצמו לפני כל שימוש, מומלץ להשתמש בכפפות לטקס חד פעמיות כדי למנוע מצב שאתם נוגעים בפנים שלכם עם ידיים מלוכלכות, מאחר והפנים יהיו במצב מאוד רגיש בתהליך ויכולים להזדהם בקלות רבה. זה קריטי להפנים כמה חשוב להשתמש בדרמה רולר בצורה הנכונה שאתם אמורים להשתמש בה! אחרת אתם עלולים לפצוע את עצמכם ולגרום לעצמכם זיהום וצלקות אפילו חמורות יותר.

חשוב לקנות דרמה רולר שעשוי מחומרים אכותיים, עם פינים שעשוים מטיטאניום שאינו מחליד ופלסטיק שאינו מזדהם. באופן אישי אני ממליץ לקנות עד אורך חצי מילימטר, אם אתם חושבים שהמצב שלכם חמור מאוד מומלץ ללכת לקוסמטיקאית שתטפל בכם באורכים גדולים יותר בצורה מקצועית, אל תנסו להשתמש באורכים ארוכים יותר ללא התייעצות עם מומחה.

השתמשו בדרמה רולר אך ורק אם יש לכם צלקות אקנה, אם יש לכם אקנה פעיל, לא מומלץ כלל להשתמש בדרמה רולר. יחד עם זאת, חשוב מאוד להתייעץ עם רופא עור ולשאול אותו האם העור שלכם מתאים לסוג הטיפול, במידה ואתם סובלים מבעיות עור אחרות, המצב עלול להחמיר.

גלגלו את הדרמה רולר על הפנים מעלה ומטה ולצדדים עד שכיסיתם את כל האזורים בהם יש צלקות אקנה. כל התהליך אמור לקחת לפחות עשר דקות, אל תגללו יותר מ15-20 פעמים על אותו אזור, נסו לשנות את זווית הגלילה על הפנים כדי ליצור מצב של כמה שיותר נקבים.

לאחר השימוש, חטו את הפנים במטלית אנטיבקטריאלית מיוחדת לפנים כדי למנוע מצב של זיהום. אל תגעו בפנים לאחר מכן והשתדלו לישון באותו הלילה על הגב ולמנוע מצב שהסדינים או המצעים או כל דבר אחר נוגעים בפנים שלכם במהלך הלילה.

הימנעו ממצב של שריטות בכך שתגללו את הדרמה רולר אך ורק למעלה ולמטה בזווית שבה אתם גוללים. הפעילו לחץ וגללו לאט, אין צורך למהר (ככה תמנעו פציעות)

לאחר השימוש, העור במצב שבו הוא יכול לספוח סרומים למינהם בצורה הרבה יותר גבוהה. מומלץ למרוח סרום שאתם יודעים שמחטא ועוזר לכם נגד אקנה ופצעים

לאחר תקופה של כ8 שבועות, תתחילו לראות שיפור משמעותי באיכות העור שלכם והצלקות יעלמו עם הזמן.

כל כמה זמן להשתמש בדרמה רולר?

אופן השימוש משתנה לפי אורך המחטים.

0.25 – מילימטר, ניתן להשתמש מידי יום

0.5 – פעם בשבוע. ביום שבו אתם יודעים למחרת אתם לא יוצאים מהבית.

1 – מילימטר – פעם בשלושה שבועות. ביום שבו אתם יודעים למחרת אתם לא יוצאים מהבית.

מעל מילימטר לא מומלץ להשתמש לבד בבית. פנו לקוסמטיקאית שתעזור לכם עם התהליך!

 

 


אהבתם? חושבים שהמידע יעזור לאחד החברים שלכם? שתפו!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *